Enver Yücel’den Büyük Destek

Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Giresun Valisi Hasan Karahan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette başta eğitim olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, ilimizin yetiştirdiği önemli değerlerinden biri olan Yücel’in, eğitim alanında yaptığı yatırımlar ve çalışmalarla adından söz ettirdiğini dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

KENT MİMARİSİ KONUSUNDA AKADEMİK YARDIM

Valiyi ziyaretinin ardından  Yücel, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu da makamında ziyaret etti. Giresun ve Belediye hakkında bilgiler veren Aksu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yücel de Giresun’da belediye tarafından yapılan çalışmaların takdir edildiğine vurgu yaparak “Bahçeşehir Üniversitesi olarak tüm imkânlarımızla sizin yanınızdayız. Kent mimarisi konusunda oldukça deneyimli bir hocamızı size göndereceğim. Giresun’da yapılan her güzel proje bizi gururlandırır. Belediye Başkanı olarak sizi üniversitemizde ve okullarımızda ağırlamak istiyoruz“ şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Enver Yücel’e ziyareti anısına plaket takdim etti.

fft261_mf12343706YÜCEL’DEN GTSO ZİYARETİ

Enver Yücel Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu da ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”Giresun fındık tarımına odaklı bir ekonomiye sahip, fındık son yıllarda getirisi yüksek bir tarım ürünü haline geldi. Ordu-Giresun Havaalanı’nın faaliyete girmesi ile ciddi bir süreç yakalandı, turizm başta olmak üzere yatırımcı ilgisi ilimize yoğunlaştı. Bulancak Organize Sanayi Bölgesi ile Giresun ekonomisi bir adım daha aşama kaydedecektir”dedi.

Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel; ”Giresun’da yaşanan değişimi görüyorum. Havalimanı Giresun adına bir kazanım olmuştur” diye konuştu.

enver_yucel_vali-650x320


Sayfayı Paylaş

Diğer Haberler

Enver Yücel: “Aşık Veysel, Türkiye’nin Ortak Değeri”

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Konservatuar ve Bahçeşehir Koleji iş birliği ile düzenlenen konserde halk ozanı Aşık Veysel, vefatının 49’uncu yılında Ordu’da anıld...

Enver Yücel “Yeşil Doğa” Programının Konuğu Oldu

BAU Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Enver Yücel "Yeşil Doğa" programının konuğu oldu. Programda Giresun Kulakkaya Yaylası'nda gerçekleştirilen çevre projelerinden bahsed...

BAU VE BM’nin Ortaklaşa Düzenlediği Kulakkaya İklim Zirvesi Gerçekleşti

Bahçeşehir Üniversitesi ile Birleşmiş Milletler’in ortak düzenlediği “Kulakkaya İklim Zirvesi” Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Nikhil Seth’in ve BAU Global...

INSTAGRAM

Hakkında

Tüm hayatını eğitime adayan Enver Yücel, 1974 yılından bu yana başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinden öğrenciye eğitim hizmeti sundu. Eğitimi dünyanın çözülmesi gereken en önemli problemi olarak gören Yücel, bu amaçla eğitim alanını bir sosyal sorumluluk alanı olarak tanımlıyor.

Enver Yücel'e Sor